Author: b***r
Date:
Review: Yeeyyy I'm so happy I got this for freee 🤩 thank you so much SHEIN 💗 working very well and not so laggy
Màu sắc: màu đen
Price: 1.324.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25053026777674894 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 6654922 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: b***r
Date:
Review: Yeeyyy I'm so happy I got this for freee 🤩 thank you so much SHEIN 💗 working very well and not so laggy
Màu sắc: màu đen
Author: s***e
Date:
Review: I am surprised with in this price range this tablet is so good. Not that much lagging and works so good. Truely recommend it.
Màu sắc: màu đen
Author: K***3
Date:
Review: maganda sya with sim slot din
Màu sắc: màu đen
Author: t***9
Date:
Review: I received already in good condition.. Thank you
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm